Brýle Tifosi Centus crystal smoke/AC red

Představujeme Centus, vaši tajnou zbraň pro perfektní zážitky na kole. Centus se pyšní skly z odolného polykarbonátu, která nejen odolávají poškrábání, ale také poskytují opticky nezkreslené vidění. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2025
Možnosti doručení
Kód: T-1650402872
999 Kč
Brýle Tifosi Centus crystal smoke/AC red

Sbohem starostem o UV záření - naše skla poskytují ochranu proti UVA/UVB záření, a chrání tak vaše oči před škodlivými paprsky. Zažijte pohodlí a lehkost po celý den během těch NEJDELŠÍCH vyjížděk. S hmotností pouhých 27 gramů nabízí naše rámečky vyrobené z Grilamidu TR-90 ideální rovnováhu mezi odolností a lehkým designem.

Špičková technologie rámečku
Centus má hydrofilní nosníky, které nekloužou při zvýšeném pocení, zajistí bezpečné nošení bez ohledu na to, jak intenzivní jízda je.

Navrženo výhradně pro cyklisty
Centus je šitý na míru pro cyklisty. Jeho velikost od velké do extra velké zajistí, že každý cyklista může využít výhody těchto výjimečných slunečních brýlí. Od sobotních výletů na silnici po nedělní projížďky v terénu, Centus je ideálním společníkem každého cyklisty.

RÁMEČEK: Lehký a odolný Grilamid TR-90
SKLA: polykarbonátové sklo odolné proti rozbití, 100% ochrana prosti UVA a UVB
VLASTNOSTI: hydrofilní nosníky a nožičky, které zvyšují přilnavost při pocení, pevné pouzdro i obal z mikrovlákna na čištění
VELIKOST: L až XL
HMOTNOST: 27 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola